Lezárult a hétvége a Bruck Moravský Poháron, és sikerült megszereznem a 2. helyet az MP KZ2 Masters kategóriában.
Nem indult egyszerűen a hétvége: az időmérőre ugyan elállt az eső, de egy lassabb csoportba kerültem, így végül a 21 fős mezőnyből a 6. helyről rajtolhattam.
A KZ2 Masters kategóriában nagyon erős a mezőny. 37 év feletti versenyzők, közel 50 lóerős, 6 sebességes váltós gokartokkal versenyeznek, ahol minden körben maximális koncentrációra és pontos vezetésre van szükség.
A szombati futam, valamint a vasárnapi két verseny összesített eredménye alapján végül sikerült felállnom a dobogó második fokára, aminek különösen örülök ebben az erős mezőnyben.
A hétvégén a Debrecen United Autosport Egyesület színeiben versenyeztem Attila Kristóf Rövid és Roland Berki társaságában. Jó hangulatú, kemény hétvége volt, sok munkával és értékes tapasztalattal.